Збір на прилад нічного бачення PVS-14 для А7309

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
110 003 з 110 000 ₴
Зібрано через чат-бот
36 843 ₴
Взяло участь
59 людей
Loading...

На що збираємо?

Друзі, знайомим військовим з ОБТРО Коростенського району, які зараз знаходяться на харківському напрямку і працюють практично біля кордону з країною, яка, надіюсь, скоро перестане існувати, потрібна допомога. Ці хлопці - дуже вправні чарівники.
Вжух - і кцпня, яка щойно кривуляла по нашій святій землі, стає хорошими рузьгеми. Вжух - і ходяче біосміття перетворюється на добриво для наших родючих земель. Повітря стає чистішим, бурячки краще родять, а щасливі кцпські самки мчать у найближчу ДТП на новеньких ладах, заводи ледве встигають збирати ті відра з гайками.
Так от, щоб пришвидшити цей процес та убезпечити наших захисників від неприємних несподіванок, потрібно придбати прилад нічного бачення. Хороший ПНБ коштує немало, але користі приносить ще більше. Потрібно трохи більше 100 тис грн, і це значно дешевше, ніж пропонується на нашому ринку таких товарів.
Ми ж усі трохи віримо в дива, правда? І ми вже напевно віримо у наших чарівників у пікселі та мультикамі, які ці дива творять і витворяють. А вони щиро вірять у надійний тил, тобто у нас, я знаю точно, хлопці самі казали, а я вам передаю.
Я створила окрему банку для цього збору і дуже розраховую на вашу допомогу. А вони - ще більше.
Накрапаємо потроху на придбання совиного зору тим, хто звільняє нас від нечисті?🎯 Мета: 110 000 ₴

🔗 Посилання на збір:

Реквізити збору

Моно банка:
send.monobank.ua/jar/6o8Wke2QCg
PayPal:
vilk86@icloud.com