Збір на fPV дрони для 25 ОПДБр та 114 ОБрТрО

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
170 003 з 170 000 ₴
Зібрано через чат-бот
40 338 ₴
Взяло участь
66 людей
Loading...

На що збираємо?

ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР 🙏 на FPV Дрони для ТИТАНІВ 🇺🇦💪 - 3-тя окрема штурмова бригади (3 ОШБр), 25-а окрема Січеславська повітряно-десантна бригади (25 ОПДБр) та 114-та окрема бригада територіальної оборони (114 ОБрТрО).

Ці Хлопці справжні Титани, за 2 роки війни вони пройшли найгарячіші бої та міцно тримають фронт і сьогодні.

Наші Захисники роблять все можливе і неможливе для знищення чисельних сил ворога! А ЗАРАЗ ВОНИ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ 🙏

FPV дрони - це зброя, яка змінила сучасну війну. Одним із ключових факторів успішного стримування нашими бійцями ворога і нанесення їм значних втрат є використання FPV-дронів. ЗСУ змушені постійно застосовувати FPV-дрони через брак артилерійських боєприпасів.

«Завдяки FPV дронам ми можемо дистанційно знищувати піхоту та техніку (танк, БВП, машини, навіть в русі, що з міномета неможливо) без необхідності використовувати штурмові дії. Ми працюємо так само ефективно і бережемо сили та здоров'я наших людей", - розповідає боєць підрозділу БПЛА. Дрони-камікадзе — це дуже ефективна (і дешева) смертельна зброя, їхнє завдання - руйнувати.

Завдяки цим безпілотним літальним апаратам українські військові отримують детальну інформацію про розташування та дії ворожих сил, що дозволяє їм ефективно коригувати вогонь та завдавати точних ударів по противнику.

FPV дрони кожного дня знищують велику кількість піхоти та техніки, це зараз найнеобхідніше, що може дійсно допомогти та змінити ситуацію на фронті на нашу користь🇺🇦 Чим більше FPV дронів буде у наших бійців, тим більше буде знищеного ворога!

ЄДНАЄМОСЬ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

Кожна Ваша Допомога — це пряма участь в знищенні якомога більшої кількості ворога та ворожої техніки.

НАША СИЛА В НАШІЙ ЄДНОСТІ🤝

Дуже прошу Вас долучитися до цього Збору, будь-яка Ваша Допомога є важливою🙏 Слава Україні🇺🇦🎯 Мета: 170 000 ₴

🔗 Посилання на збір:

Реквізити збору

Моно банка:
send.monobank.ua/jar/8k4i39XX8e
Приват:
5457 0822 7311 1562
PayPal:
zp.tov.paz@gmail.com