Збір на рЕБ та ударні дрони для 45 ОСБ

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
160 055 з 160 000 ₴
Зібрано через чат-бот
32 338 ₴
Взяло участь
56 людей
Loading...

На що збираємо?

Піхота, РЕБ та FPV 🛡️

Війна змінюється, навіть півроку тому і зараз це дві різні фази.

У кожної з сторін все більше засобів ураження по типу FPV-камікадзе, а це значить, що все більше часу доводиться проводити в укритті, і уникати відкритої місцевості. Більше всього страждає піхота, що знаходиться на авангарді.

Одним з невід’ємних атрибутів пересування по ЛБЗ є окопний реб, автомобільний РЕБ і інші засоби. І рівно настільки це є захистом, рівно настільки ж перешкодою ⚠️.

Літати набагато складніше, все більше дронів не долітають не те що до цілі, а не вилітають за наші позиції. Чому? Бо РЕБ, в тч окопний включають і вимикають без попередження 📡.

Багато хто бачив дрони тієї сторони з катушками оптоволокна (that’s smart, but not really efficient), тобто по факту підключені по інтернету замість радіозв’язку 🕹️.

Це одне з рішень, проте ми маємо своє і вже відтестували на декількох дронах, а зараз потребуємо деяких комплектуючих щоб зібрати партію з 13 багаторазових дронів.

Необхідно 160к, від себе додаю 20к, сподіваюсь на швидке закриття, адже час грає не в нашу сторону 💸!

Банка в першому коментарі

Прошу зробити репост 🔄 або донат 💳. Пам’ятаємо, що 1 репост дає 1-3 донати і 1 додатковий репост. При репості додайте будь ласка пару слів від себе 💬.

І ще скоро Великдень (хоч і різні календарі, тдтп) - Христос Воскрес! 🥚🎯 Мета: 160 000 ₴

🔗 Посилання на збір:

Реквізити збору

Моно банка:
send.monobank.ua/jar/9Lt59ZFigP
PayPal:
v.ratyshnij@gmail.com