Збір на авто для взводу ППО 17 ОТБр

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
232 600 з 230 000 ₴
Зібрано через чат-бот
97 996 ₴
Взяло участь
55 людей
Loading...

На що збираємо?

Бажаю здоровʼя дорогенькі!🇺🇦

Я оголошую збір на авто для криворізького ППО!

Мета збору 200 тис грн.

До мене звернувся про допомогу знайомий з дитинства, з яким разом ходили на бальні танці. Танцювали разом в дитинстві але шляхи у кожного склалися свої. Я став режисером а з 22 року ще й волонтером а він став снайпером. В ЗСУ з 2015 року. Був кращим снайпером у підрозділі поки не зазнав значного поранення наприкінці 23 року. За станом здоровʼя його перевели до ППО де саме зараз і проходить службу і боронить небо над нашим рідним містом.

У звʼязку з останніми подіями криворізьке ППО почали підсилювати та розширювати то ж Олексій вирішив звернутися до мене (а це значить і до вас шановні) про допомогу.

Сам Олексій як він каже заради безпеки своєї родини звик працювати «в тіні» тому окрім того що я вам розповів більше повідати не маю права.

Особисто для мене цей збір знаковий тому що ця автівка буде берегти моє рідне місто та його мешканців разом з моїми батьками.

Долучайтесь! Я впевнений що ми і цього разу з вами впораємось! Ваша підтримка та довіра для мене дуже важлива! Дякую що ви зі мною в такі часи і допомагаєте мені допомагати нашим людям і нашій країні!

Посилання на банку в першому коментарі. Статус збору буду публікувати регулярно в сториз.

Слава українцям!💛💙🎯 Мета: 230 000 ₴

🔗 Посилання на збір:

Реквізити збору

Моно банка:
send.monobank.ua/jar/7Epq2UTe4c