Збір на самоскид для 7 АБр НГУ «Грегіт»

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
16 745 з 16 500 ₴
Зібрано через чат-бот
9 455 ₴
Взяло участь
13 людей
Loading...

На що збираємо?

Долучаюсь до «Першого великого збору Ґреґота»! 💥

7-ма артилерійська бригада «Ґреґіт» (2-й корпус НГУ «Хартія») (@khartiia.gregit ) - це нова Франківська бригада в складі корпусу та наразі потребує нашої допомоги.

Підрозділу потрібен самоскид щоб:

▪️ Будувати фортифікації: доставка щебеню, піску та гравію для зведення ліній оборони, опорних пунктів і бліндажів.

▪️ Ремонтувати шляхи: підвезення сипучих матеріалів для засипання вирв від ворожих ударів, вирівнювання доріг та відновлення пошкодженої логістики.

▪️ Проводити евакуацію: вивезення уламків, розчищення шляхів та підвезення матеріалів для облаштування позицій.

Це все важка та майже непомітна робота, від якої прямо залежить маневреність артилерії та безпека людей.

Підтримайте мою дружню банку донатами та репостами. Чим більше активну, тим швидше досягнемо мети 💪🏻



🎯 Мета: 16 500 ₴

🔗 Посилання на збір: Instagram icon

Реквізити збору

Monobank icon
Моно банка:
send.monobank.ua/jar/2nzHCwJGRh