Що ж, друзі.
Час саботажу минув і тепер інерційно входжу в справи.
Наразі маю новий обʼєднаний проект для @zradn_39 та бійців 47-ї інженерної бригади, які займаються дистанційним мінуванням позицій ворога.
Список потреб невеликий:
▪️квадроцикл для @zradn_39 - 1 шт
▪️зарядні станції для 47-ї - 3 шт
Ціль в гривнях:
▪️810 000 грн
Наразі сума викликає трохи тривоги, бо ціль велика, часу обмаль. Проте, я надіюсь на вашу руку допомоги, на те, що долучитесь доп банками, підтримаєте фінансово.
Харківщина бореться мужньо, там стоять сильні хлопці та дівчата. Але як зазвичай ми потрібні їм для підсилення їх роботи.
Тому вперед і вгору, друзі.
Реквізити в шапці профілю, також в сторі щодня.