Збір на квадроцикл для 39 ОБрМП та зарядні станції для 47 ОІБр

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
51 861 з 810 000 ₴
Зібрано через чат-бот
11 661 ₴
Взяло участь
15 людей
Loading...

На що збираємо?

Що ж, друзі.

Час саботажу минув і тепер інерційно входжу в справи.

Наразі маю новий обʼєднаний проект для @zradn_39 та бійців 47-ї інженерної бригади, які займаються дистанційним мінуванням позицій ворога.

Список потреб невеликий:

▪️квадроцикл для @zradn_39 - 1 шт

▪️зарядні станції для 47-ї - 3 шт

Ціль в гривнях:

▪️810 000 грн

Наразі сума викликає трохи тривоги, бо ціль велика, часу обмаль. Проте, я надіюсь на вашу руку допомоги, на те, що долучитесь доп банками, підтримаєте фінансово.

Харківщина бореться мужньо, там стоять сильні хлопці та дівчата. Але як зазвичай ми потрібні їм для підсилення їх роботи.

Тому вперед і вгору, друзі.

Реквізити в шапці профілю, також в сторі щодня.



🎯 Мета: 810 000 ₴

🔗 Посилання на збір: Instagram icon

Реквізити збору

Monobank icon
Моно банка:
send.monobank.ua/jar/7ABh97rYSA