Збір на пікап для 61-ої ОМБр

Всього зібрано
12 615 з 160 000 ₴
Зібрано через чат-бот
43 757 ₴
Взяло участь
76 людей
Loading...

На що збираємо?

З великим хвилюванням і ще більшою вірою в успіх я пишу про цей збір. Ми з Vita Rudenko збираємо на пікап для бригади її чоловіка, який з першого дня повномасштабної війни боронить нашу країну, наразі у складі 61 окремої механізованої (степової) бригади на передовій. Загальна сума збору - 160 тис.грн.!!!

Коли з’явився цей запит, я спочатку засумнівалась, чи вдастся зібрати таку суму, чи можливо краще пробувати збирати на щось інше…а потім я згадала себе… як майже рік тому я ризикнула поїхати закордон з двома дітьми, сама за кермом своєї машини. Поряд не було чоловіка, який би міг підмінити мене, коли я засинала за кермом від втоми, були тільки налякані очі моїх дітей в дзеркалі заднього виду, я і моя машина. Вона давала мені опорність і впененість. Вона була нашими стінами і дахом, нашим “домом” на ті дні. Я згадала наскільки важлива машина, а на війні, вона ще в мільони разів важливіша. Вона доставить, забере, довезе, зігріє, прикриє, врятує…
Я дуже хочу, щоб в нас вийшло закрити цей збір і ми б змогли допомогти хлопцям отримати свій “дім” на колесах, ту опорність, яка їм так потрібна. Я знаю, що ми - українці - неймовірні, ми творемо чудеса і що нам вдастся разом перемогти. І кожен наш донат, це є куля у серце нашого ворога! Донадьте! Будемо збирати і допомагати нашим захисникам! Будемо перемагати!

По традиції закидаю для почину 3000 грн. І буду дуже вдячна за ваші донати і репости!!!🎯 Мета: 160 000 ₴

🔗 Посилання на збір:

Реквізити збору

Моно банка:
send.monobank.ua/jar/8F7irZE6pz
Приват:
4149 6293 4232 4126
PayPal:
krudenko666@gmail.com