Збір на три тренувальні FPV дрони для школи пілотів дронів-камікадзе

👌 Цей збір верифіковано — його організовано людьми з якими команда боту знайома безпосередньо або через одне рукопотискання
Всього зібрано
31 038 з 29 000 ₴
Зібрано через чат-бот
30 437 ₴
Взяло участь
53 людей
Loading...

На що збираємо?

☝️Збір від автора боту. Один з серії допомоги крутій школі FPV-пілотів.

Дуже хороші знайомі з дуже крутої школи пілотів FPV-камікадзе потребують більше тренувальних дронів.

Це суто військова школа, яка займається підготовкою висококласних фахівців роботу яких ви потім дивитеся у відосах на різних телеграм каналах. Назву зі зрозумілих причин називати не можу🤫

Маленькі дрони, вони ж «сіневупи» використовуються для тренування дрібної моторики. Школа також має багато інших різних дронів, але з ними проблем немає. А от сіневупчики що на фото працюють в жорстких умовах та піддаються падінням, ударам, та іншим несприятливим факторам, проте свою роботу виконують.

Ця трійця вже трохи втомилась та потребує підкріплення. На жаль, точно такі самі дрони (Diatone Taycan) ми купити не можемо, бо їх вже не роблять, тому в компанію до них інструктори попросили GepRC Cinebot 30. Вони не такі дебелі, але значно краще літають та на них є запчастини.

Один такий дрон в комплектації яка нам потрібна (найпростіша, аналогове відео/без радіоприймача) вартує трохи більше ніж 250$. Я зголосився допомогти їм купити три штуки, разом трохи більше 750$ або 29000₴.
Від цієї школи є ще два запити на LiPo та LiIon батареї, але то згодом, спочатку дрони.

Дякую всім за підтримку!🎯 Мета: 29 000 ₴

🔗 Посилання на збір:

Реквізити збору

Моно банка:
send.monobank.ua/jar/7SDAV5dwXZ
Приват:
4627 0551 1337 4002
PayPal:
xpunkerx@gmail.com