Крістіна Сапожнікова

Мене звати Сапожнікова Крістіна, працюю бухгалтером в Компанії ТОВ «Поділляагрозахист», яка займається доставкою ззр, посівного матеріалу, добрив с/х виробникам по всій Україні!

Волонтерством я почала займатися одразу, з першого дня повномасштабного вторгнення 24.02.22 року, з військовими на звʼязку 24/7. Допомагати нашим Захисникам і йти Разом з ними до Перемоги — це моє життя. Волонтеримо командою з 7-ти людей-однодумців (я — бухгалтер, 4 айтішники з України, Америці, Нідерландів, Швейцарії, юрист та робітник банку), наша спільнота має назву «Авто Криївка», допомагаємо бійцям, з якими знайомі особисто, або через одне рукостискання, яких ведемо з самого початку війни, з якими постійно бачимось, намагаємось передавати все також особисто нашим Захисникам, або новою поштою. Починали з найпростішого — бронежилети, шоломи, медикаменти, берці, форма, акумуляторні батареї, генератори, газові обігрівачі, зарядні станції, коліматорний приціл, прилади нічного бачення, далекоміри, приціли, купляємо та привозимо нашим бійцям автівки для евакуації, пікапи, буси, виготовляємо системи РСЗВ ГРАД, зараз перейшли на виготовлення FPV дронів зі своїм товарним знаком спільноти, робимо також самі до них батареї, купили 3Д принтер і разом з ДрукАрмія допомагаємо виготовляти вироби всім військовим, хто потребує і замовляє.

Допомагаємо в основному - 65 ОМБр, 110 ОМБр, 54 ОМБр, 108 ОБрТрО, 15 БрОП, 14 БрОП «Червона Калина», 46 ОАеМБр, 117 ОМБр, 102 ОБрТрО, 15 БрОП «Кара-Даг», 55 ОАБр, 47 ОМБр, 12 БрОП «Азов», РТГ «Степові Вовки», 25 ОПДБр, 3 ОШБр, 114 ОБрТрО, 25 ДШВ ВТЗ ТБ, підрозділ Скіф (мінометники), 31 ОМБр, а також іншим підрозділам. Коло знайомих бійців з різних військових частин дуже сильно розширилось за ці два роки, наповнюється постійно і регулярно новими знайомствами. Працюємо, Допомагаємо і Йдемо Разом до Перемоги!

Всього зборів
25
Звітів
26
Зібрано коштів
2 143 721 ₴
Зібрано через платформу
799 402 ₴
Звіти волонтера 👇